Dnes


Následuje

Marcell, fiedlerski - tour k albu

29. 02. 2024 | 309 Kč

E!E, VISION DAYS

01. 03. 2024 | 300 Kč/ 350 Kč

Depeche Mode Evening

02. 03. 2024 | bude doplněno

Ruste Juxx: You Know What Crime It Is

03. 03. 2024 | bude doplněno

Švihadlo

07. 03. 2024 | 250 Kč/ 300 Kč

Více informací

Frontline Fest VI

23. 03. 2024 | 18:30


CENA: 350 Kč


Šestý ročník tradiční deathmetalové sešlosti na brněnské Melodce - poprvé novém prostoru na Palackého třídě!
Letošní ročník se oproti těm uplynulým ponese výhradně v duchu death metalu, a to v jeho nejrůznějších formách! Pokusili jsme se posunout laťku zase o něco výš a tahounem letošní akce bude postapokalyptický techdeath v podání německých CYTOTOXIN! Od našich západních sousedů dorazí také berlínští MAAT se svým orientálním / egyptským death metalem. Ze sousedního Rakouska představí své pojetí melodického death metalu vídeňští VERMOCRACY a z brněnské scény se kromě pořádajících VANGUARD ukáží kamarádi ze SPACE HAMSTER.
 
SPIRE OF LAZARUS / Technical death metal-deathcore /
https://www.facebook.com/spireoflazarus
Rakouští Spire of Lazarus s počátky v roce 2016 si kladou za cíl přinést brutální a zároveň atmosférickou muziku kombinující různé aspekty moderního a technického death metalu s prvky deathcoru. Jejich tvorba se vyznačuje vysokou technickou úrovní a tématickou inspiraci dle svých slov nalézají především v současné videoherní tvorbě. Těšit se můžeme na novinky z alba "Soaked In The Sands" vydaného v polovině roku 2022, kterým kapela oprávněně rozvířila vody tohoto žánru!
 
MAAT / Egyptian death metal /
https://www.facebook.com/Maatoffical
MAAT je deathmetalová kapela z německého Berlína, vzniklá v roce 2009 kombinující death metal s hudebními prvky a motivy starověkého Egypta. Jejich debutové album “Born In Sand” vyšlo v říjnu roku 2010 a bylo následované plnohodnotnýi albem "As We Create The Hope From Above" , které vyšlo v květnu 2014 a poté albem "Monuments Will Enslave" z roku 2017. Obě dlouhohrající desky vyšly u labelu Aural Attack Productions. Kapela má za sebou řadu klubových i festivalových akcí v osmi zemích Evropy, včetně turné se Six Feet Under. Od únoru 2018 kapela hraje v nové sestavě a nyní tvoří nový materiál rozšířený o nové vlivy.
 
VANGUARD / Lehká barokní sypanice /
https://www.facebook.com/vanguardbandofficialpage
VANGUARD jsou brněnská formace tvořící moderně pojatý death metal s mnoha různými žánrovými přesahy existující od roku 2015. Na kontě mají desítky koncertů a hudebních festivalů v rámci České a Slovenské republiky včetně akcí v Polsku či Německu. Na desky "I" z roku 2015 a "II" z roku 2019 nedávno navázali třetím albem "III: Pyrrhic Sequence", které pomalu začíná získávat první kladné ohlasy v ČR i zahraničí. Noviky ze třetí desky bude kapela servírovat během svých zastávek v rámci nadcházejícího roku, včetně letošního FLF!
 
VERMOCRACY / Melodic death metal /
https://www.facebook.com/Vermocracy
Kapela, kterou v roce 2017 založili Andreas Huber a Roman Kolesnik, doplnila svou sestavu o Michaela Fricka (Horns of Hattin, ex-Theotoxin) na zpěv, Hannese Sandriniho (Obsidian Chamber, Candles and Wraths, Horns of Hattin) na basu a od roku 2023 Martina Fricka (ex-Dismal Lumentis, ex-Theotoxin) na kytary. V roce 2018 začali Vermocracy vystupovat živě, mimo jiné jako support jmen jako Baest, Benighted a Malevolant Creation, a vystoupili na festivalu STP Metal Weekend 2019. V říjnu 2020 vychází plnohodnotné album "Vermocracy" následované druhým albem "Age Of Dysphoria" (Black Sunset Records) v roce 2022.
 
SPACE HAMSTER / Modern death metal /
https://www.facebook.com/Spejshemstr
Space Hamster je modern death metalová kapela pocházející z Brna. Kapela se poprvé prosadila na hudební scéně svým debutovým albem „The Ascent to Nothingness“ v roce 2019. Inspirace ve sci-fi a žánrový nadhled vytváří u Space Hamster jedinečný metalový koktejl, který určitě zanechá dojem. Po krátké odmlce je kapela zpět a 1/11/2023 vydává nové EP s názvem EON inspirovaného knižní trilogií Vzpomínka na Zemi.
 Předprodej v síti SMS Ticket za zvýhodněnou cenu spuštěn!
 Vstup na místě: 450,-
 

Připravujeme


 • General Surgery (SWE)
 • Gutalax
 • Debustrol
 • Blaze Bayley (UK)
 • Krisiun (BRA)
 • Grai (RUS)
 • Moonsorrow (FIN)
 • Plexis
 • Fen (UK)
 • Virvum (SWI)
 • a další

Naše profily